+38 (067) 728-97-37

+38 (056) 378-69-06

lider@lidersh.com.ua

Корзина пуста

Мастика морозостойкая МГ-3

Фасовка; вес, кг.:
Призначення:

 

Для улаштування нових мастичних і ремонту всіх видів покрівель, а також для захисту металевих конструкцій від агресивних впливів. Для обмазувальної гідроізоляції міжповерхових перекриттів, підземних частин фундаментів, підпірних стін, а також для герметизації стиків чавунних і залізобетонних каналізаційних труб. Для гідроізоляції стін і підлог в підвалах, ванних і туалетних кімнатах.

 Решает слеюущие задачи
Техническое описание


Основні споживчі властивості:


 

постачається в готовому вигляді
водо- і паронепроникна
має високу адгезію до різних матеріалів
допускає зберігання і застосування при температурі до мінус 15°С
еластична
по армованому шару мастики, що повністю висохла, можна штукатурити, шпаклювати, клеїти керамічну плитку, укладати стяжку
на органічному розчиннику
еластична
по армованому шару мастики, що повністю висохла, можна штукатурити, шпаклювати, клеїти керамічну плитку, укладати стяжку
на органічному розчиннику

 

Зовнішній вигляд та склад:

 

 

Чорна паста з тиксотропною консистенцією - бітумно-каучуковий розчин в уайт-спіриті з наповнювачами, що зміцнюють.

 

 

 

Технічні характеристики* при t° = 20 °С та відносній вологості повітря 60 %

 


Орієнтовна витрата при товщині 1 мм, кг/м²
 1
Міцність зчеплення з основою (адгезія до металу, бетону, кирпичу), МПа, не менше
 0,2
Умовна міцність, МПа   0,2
Відносне подовження при розриванні, %, не менше
 100
 Водопроникність, атм, не менше 6
 Водопоглинання, %, не більше 2
 Сухий залишок, %, не менше 75 
 Теплостійкість,ºС, не менше  70
Стійкість до тріщін при вигині на брусках з округленим радіусом 5,0±0,2 мм, °С, не вищє
 мінус 15
*Для шару мастики товщиною 1 мм після висихання упродовж 7 діб.
Технология


Інструкція з використання

 

 

При проведенні опоряджувальних робіт необхідно керуватися СНіП 3.04.01-87 і вказівками даної інструкції.
 
Підготовка поверхні під гідроізоляцію:
 
Поверхня має бути рівною, сухою (вологість не більше 8 %), очищеною від крихких елементів, пилу, бруду, іржі. Дефекти поверхні рекомендується вирівнювати ремонтними
штукатурками Лідер: РШ-1 (ремонт штукатурки); РШ-2 (ремонт поверхні несучих та огороджувальних конструкцій); РШ-3 (ремонт підлоги). Виступаючі частини арматури заздалегідь необхідно очистити від іржі. Слабкі, рихлі мінеральні основи необхідно укріпити грунтовкою Лідер ГД-2 (для вбираючих поверхонь) або ГД-4 (для мало вбираючих поверхонь).

 

Умови і порядок застосування:

 

 

Проведення робіт дозволяється при відсутності замерзлої вологи на поверхні. Мастика повністю готова до застосування. Категорично забороняється розбавляти мастику водою. Органічними розчинниками, наприклад, уайт- спіритом або гасом, МГ-3 розбавляється для полегшення нанесення або, при необхідності, для отримання тонких шарів гідроізоляції. При цьому, розведена мастика МГ-3 може стікати з вертикальної поверхні у товстому шарі. Наносити мастику рекомендується жорсткою щіткою, шпателем або валиком. Консистенція мастики дозволяє використовувати для її нанесення шприц-пістолет.
 
1. Для улаштування нових і ремонту пошкоджених покрівель, захисту металів, гідроізоляції підземних частин фундаментів, підпірних стінок, плит перекриття мастику наносять не менше ніж двома шарами, причому суміжні шари слід наносити в перехресних напрямках. Рекомендована загальна товщина гідроізолюючої плівки складає 1-2 мм і утворюється декількома шарами (залежно від якості поверхні і інструменту, що використовується). При пошаровому нанесенні мастики необхідно кожен подальший шар наносити після підсихання попереднього. Для посилення стійкості шару мастики проти механічних дій рекомендується по свіжому шару МГ-3 наклеїти армуючу штукатурну склосітку (наприклад, утоплюючи валиком), а після висихання конструкцію укрити другим шаром МГ- 3 так, щоб нитки сітки були покриті мастикою.
 
2. Для улаштування гідроізоляції підлог і стін санвузлів, бань мастику можна наносити під вирівнюючу стяжку, а також на неї з подальшою обробкою. Для декоративного оформлення рекомендується наклеювати по свіжому шару МГ-3 штукатурну склосітку для армування. При цьому верхні нитки сітки не повинні містити мастику. Після висихання таку конструкцію можна вкривати шарами штукатурки Лідер РШ-2 (стіни) і РШ-3 (підлога), шпаклювати, приклеювати на неї керамічну плитку використовуючи клей Лідер КС-1 або Лідер КУ-1. По вкриваючому шару штукатурки і шпаклівки можна наносити декоративне оздоблення. При цьому наносити оздоблення рекомендується на
мастику не менше як через 14 діб після її нанесення. Для поліпшення адгезії штукатурки до мастики, що висохла, рекомендується її попередня обробка адгезійною грунтовкою Лідер ГА-1.

 


Дополнительная информация


Умови і термін зберігання:

 

 

Гарантійний термін зберігання 12 місяців за умови зберігання і транспортування в нерозкритій упаковці виробника при температурі від мінус 15°С до плюс 35 °С.

 

Запобіжні заходи:

 

 

Не допускати попадання в очі. При попаданні на шкіру змивати холодною водою з милом, при необхідності – органічними розчинниками (наприклад, уайт-спіритом).

 


Утилізація відходів:

 

 

Залишки сухої мастики екологічно нешкідливі і є звичайним будівельним сміттям.

 

Сервіс і гарантія виробника:

 

 

Виробник гарантує відповідність ДСТУ Б В.2.7-108 і вказаним технічним характеристикам, при виконанні правил транспортування, зберігання і вживання, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях і умовах, не передбачених цим описом.

Виробник здійснює професійні консультації з використання матеріалів.

 

 

Термін дії опису:

 

Даний опис введено в дію з 12.02.2013 року. Всі описи, введені раніше цієї дати, вважаються недійсними. Компанія "Лідер" залишає за собою право вносити зміни у опис без попереднього повідомлення.

 Так же рекомендуем обратить Ваше внимание на такую продукцию: